O nás.

Sme súkromná dermatologicko-venerologická ambulancia so zameraním na liečbu kožných chorôb a  špeciálne na vyšetrenie znamienok. Od založenia v roku 2007 venujeme našim pacientom náležitú pozornosť a starostlivosť s dôrazom na ľudský a individuálny prístup.

MUDr. Zuzana Váňová

Štúdium som absolvovala na Jesseniovej lekárskej fakulte UK v Martine, po skončení VŠ som nastúpila na dermatovenerologické oddelenie v Žiline. V roku 2002 som absolvovala atestáciu z odboru dermatovenerológ.

V žilinskej nemocnici som pôsobila ako sekundárny lekár na dermatovenerologickom oddelení až do roku 2007, kedy som si otvorila súkromnú dermatologicko-venerologickú ambulanciu. Od roku 2011 sa venujem aj korektívnej dermatológii - aplikácii botulotoxínu, výplňových materiálov či chemickým peelingom.

20-ročné skúsenosti, rozhľad, citlivý ľudský prístup. To môže očakávať každý pacient, ktorý vkročí do mojej ambulancie. Pri práci využívam kvalitné prístroje, ktoré umožňujú lepšiu diagnostiku a s tým aj lepšie výsledky.

Súčasťou mojej práce je aj neustále vzdelávanie sa. Pravidelne sa zúčastňujem odborných školení, konferencií a kongresov na Slovensku i v zahraničí. Mám certifikáty pre aplikáciu botulotoxínu, výplňových materiálov, mezoterapie, chemického peelingu a práce s lasermi.

Staráme sa. A vy?

Nečakajte na poslednú chvíľu a dohodnite si termín ešte dnes.